Atsiliepimai


Daiva Opriško
Profesionali grimuotoja, makiažo technologijų dėstytoja

Vos pabandžiusi Egipto žemę supratau, kad tai produktas, kurio senai ieškojau.  


Jau daug metų Egipto žemė yra neatsiejama mano kasdienio makiažo dalis, kuri padeda paryškinti veido kontūrus, o naudojant vietoj šešėlių – atskleisti akių mėlį.


Kadangi esu profesionali grimuotoja ir vizažistė, šią kosmetiką pradėjau naudoti ir darbe. Tai labai patogus produktas norint suvienodinti veido ir kaklo sritį neištepant drabužių. Taip pat, puikiai išmodeliuoja veido zonas ir suteikia moters odai lengvą įdegį.


Man tai nepamainomas produktas.

 

Jolanta Prakapavičienė
Kosmetologė

Pirmą kartą susidūriau su Egipto žeme „Pelenės“ parodos metu. Pagalvojau, kad šis produktas gali puikiai pasitarnauti dirbant su klientėmis ir darant joms greitą makiažą – neklydau. Jau 10 metų kai darbo metu naudoju šią kosmetikos priemonę, o mano klientės lieka patenkintos rezultatu.


Rekomenduoju šią kosmetiką žmonėms, kurie turi odos problemų ir nori greitai paslėpti baltas dėmes arba išsiplėtusius kapiliarus. Ji taip pat puikiai tinka normalios ir mišrios odos tipams, nes absorbuoja išsiskyrusius riebalus ir pagerina odos būklę akimirksniu. Tai puiki priemonė greitam makiažui.

 

Greta Kviatkovskaja
Namų šeimininkė

Pirmą kartą susidūriau su Egipto žeme, nes ją pradėjo naudoti mano mama kuomet man buvo 13 metų. Kaip ir visos mergaitės, norėjau to, ką turi ji. Tačiau dabar jau praėjo 15 metų, o Egipto žemė yra neatsiejama mano kosmetinės dalis.


Man itin patinka šis produktas, nes jis puikiai padengia veido odą, nesukelia jokių alerginių reakcijų, neužkemša porų, bet priešingai – leidžia odai kvėpuoti. Labai džiaugiuosi Egipto žemės dvejopu poveikiu – puikia ir sveika odos išvaizda bei galimybe išryškinti veido bruožus.