Apie mus


Pati gaminio sudėties idėja kilo iš legendomis apie moters grožį apipinto Egipto. Mineralai buvo jų grožio šaltinis, kuris odai įkvėpdavo gyvybės ir padėdavo atskleisti žaviausius merginų bruožus. Pati „Egipto žemė“ –  tikras lobynas, joje slepiasi daug naudingų medžiagų bei mikroelementų. Būtent tuo pasižymi ir „Bikor Egipto žemės“ formulė, kuri ilgą laiką buvo nepamainomas veido kremo pakaitalas bei kosmetologijos salonų pasirinkimas.

Į Lietuvą ji pirmą kartą atkeliavo 1999-aisiais ir per šį 17 metų laikotarpį galutinai užkariavo moterų širdis, tapdama nepamainoma kosmetikos priemone.


Išskirtinė sudėtis, daugiafunkcinis panaudojimas bei gydomosios savybės – esminiai dalykai, kuriais „Egipto žemė“ išsiskiria iš kitų produktų. Jos sudėtis yra kaip dieninio kremo: prisotinta vitaminų A ir E, sviestmedžio sviesto, Simondsijų sėklų bei žemės riešutų aliejais ir hialurono rūgšties. Oda nuolatos drėkinama, neužkemšamos poros.


Kosmetologijos salonuose „Egipto žemė“ puikiai tikdavo kuomet reikėdavo atlikti greitą makiažą ir sukurti tobulai lygios bei skaisčios odos iliuzija. Šis nepamainomas produktas – visuomet tik vieno atspalvio, tačiau dėl unikalios sudėties prisitaiko net ir prie šviesiausių odos tipų, sukurdamas sveikos odos pojūtį bei paryškindamas veido bruožus.


Tinkamas kosmetikos šepetėlio pasirinkimas, keli sukamieji judesiai ir Jūs per dvi minutes atrodysite kaip ką tik išėjusi iš grožio salono.